HIPP Бебешка каша со тиква и компир 125gr

HIPP Бебешка каша со тиква и компир 125gr

BEBIVITA Бебешка каша со тиква и компир 125gr

HIPP Бебешка каша со тиква и компир 125gr

67 ден

Има

67 ден

BEBIVITA Бебешка каша со тиква и компир 125gr

Достапност: Има SKU: 014538

Опис

BEBIVITA Бебешка каша со тиква и компир 125gr

Опис:  Бебешка каша со компир и тиква

Нето: 125gr

Состав: Означено на пакувањeто.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: