BEBIVITA Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо 190gr

BEBIVITA Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо 190gr

BEBIVITA Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо 190gr

BEBIVITA Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо 190gr

76 ден

Има

76 ден

Достапност: Има SKU: 026128

Опис

BEBIVITA Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо 190gr

Опис: Бебешка каша со брокула, ориз и мисиркино месо.

Состав: Означено на пакувањeто.

Нето: 190gr

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: