БАЗЕН КУЛ ДОТС 147cmX33cm

БАЗЕН КУЛ ДОТС 147cmX33cm

БАЗЕН КУЛ ДОТС 147cmX33cm

БАЗЕН КУЛ ДОТС 147cmX33cm

750 ден

Има

750 ден

Достапност: Има SKU: 553058439

Опис

• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за вас и вашите најмили за релаксација и забава.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 330L.
• Дијаметар: 147 cm.
• Висина: 33 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: