БАЗЕН 183cmX51cm

БАЗЕН 183cmX51cm

БАЗЕН 183cmX51cm

1,590 ден

Out of stock

1,590 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 553028101

Опис

• Секое лето си има своја приказна.Започнете ја вашата и набавете си базен за релаксирање и забава.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 886L за 80% од капацитетот на базенот.
• Длабочина: 51 cm.
• Димензии: 183×51 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: