Бандани

Бандани

Бандани

Бандани


750 ден

Има


750 ден

SKU: 210003
  • 1
  • 2
  • 3
Поништи

Опис

Бандани

Mатеријал : 100% полиестер

Големина: стандардна

Димензии на печат: целосно печатење.

Препорачано одржување: машинско перење до 60°C , забрането сушење во машина за сушење алишта.

 

Дизајн

1, 2, 3

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: