BAMBI JOSH Крекери и солено печиво 300gr

BAMBI JOSH Крекери и солено печиво 300gr

BAMBI JOSH Крекери и солено печиво 300gr

56 ден

Out of stock

56 ден

BAMBI JOSH Крекери и солено печиво 300gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 061645

Опис

BAMBI JOSH Крекери и солено печиво 300gr

Опис: BAMBI JOSH Крекери и солено печиво.

Состав: Брашно од пченица, растителна маст , гликозен сируп, сол, морска сол 1,3%, средство за подигнување на тесто (амониум бикарбонат, натриум бикарбонат), емулгатор: соја летин, антиоксиданс: калиум метабисулфит.

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: