BAMBI JOSH Рибици со пармезан 70gr

BAMBI JOSH Krekeri i ribicki so parmezan 70gr

BAMBI JOSH Рибици со пармезан 70gr

21 ден

Има

21 ден

BAMBI JOSH Рибици со пармезан 70gr

Достапност: Има SKU: 074493

Опис

BAMBI JOSH Рибици со пармезан 70gr

Опис: BAMBI JOSH Крекери и рибички со пармезан.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 70gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: