BAMBI JOSH Рибици 70gr

BAMBI JOSH Krekeri i ribicki 70gr

BAMBI JOSH Рибици 70gr

21 ден

Има

21 ден

BAMBI JOSH Рибици 70gr

Опис: BAMBI JOSH kрекери и рибички.

Посни солени крекери нез вештачки бои и ароми.

Состав: Брашно од пченица, растително масло, растителни масти, кикиритки, семе од сусам.

Нето: 70gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Достапност: Има SKU: 074492

Опис

BAMBI JOSH Рибици 70gr

Опис: BAMBI JOSH kрекери и рибички.

Посни солени крекери нез вештачки бои и ароми.

Состав: Брашно од пченица, растително масло, растителни масти, кикиритки, семе од сусам.

Нето: 70gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: