BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

899 ден

Out of stock

899 ден

BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

Достапност: Нема на залиха SKU: 016745

Опис

BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l

Опис: BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l
Состав: Жесток алкохолен пијалок.
Нето: 0.7l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Шкотска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: