BALLANTINES Виски 40% 1l

BALLANTINES Виски 40% 1l

BALLANTINES Виски 40% 1l

1,180 ден

Има

1,180 ден

BALLANTINES Виски 40% 1l

Достапност: Има SKU: 015269

Опис

BALLANTINES Виски 40% 1l

Опис: BALLANTINES Виски со кутија 40% 0.7l
Состав: Жесток алкохолен пијалок.
Нето: 0.7l.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Шкотска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: