BAKO Сушена кајсија 200gr

BAKO Сушена кајсија 200gr

BAKO Сушена кајсија 200gr

BAKO Сушена кајсија 200gr

76 ден

Има

76 ден

BAKO Сушена кајсија 200gr

Достапност: Има SKU: 041770

Опис

BAKO Сушена кајсија 200gr

Опис: Сушено овошје

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: