BAKO Лешник 100gr

BAKO Лешник 100gr

BAKO Лешник 100gr

75 ден

Има

75 ден

BAKO Лешник 100gr

Достапност: Има SKU: 041755

Опис

BAKO Лешник 100gr

Опис: Лешници.

Нето: 100gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: