BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

69 ден

Има

69 ден

BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

Достапност: Има SKU: 029711

Опис

BAKO Кикиритки со лушпа 400gr

Опис: Бако кикирики со лушпа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: