BAKO Ф’стак 100gr

BAKO Фстак 100gr

BAKO Ф’стак 100gr

89 ден

Има

89 ден

Достапност: Има SKU: 041757

Опис

BAKO Ф’стак 100gr

Опис:  Ф’стак печен.

Нето:  100gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: