BAKO Брусница 100gr

BAKO Брусница 100gr

BAKO Брусница 100gr

BAKO Брусница 100gr

43 ден

Има

43 ден

Достапност: Има SKU: 023059

Опис

BAKO Брусница 100gr

Опис: Бако брусница

Нето:100gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: