BAKE ROLLS Спанаќ и сирење 80gr

BAKE ROLLS Спанаќ и сирење 80gr

BAKE ROLLS Спанаќ и сирење 80gr

29 ден

Има

29 ден

Достапност: Има SKU: 011100

Опис

BAKE ROLLS Спанаќ и сирење 80gr

Опис: Бејк ролс двопек со вкус на спанаќ и сирење

Состав: пченично брашно,палмино масло,сирење во прав,сол,шеќер,сушен спанаќ,квасец,ароми,брашно од боја.

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Бугарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: