BAKE ROLLS Сланина 80gr

BAKE ROLLS Сланина 70gr

BAKE ROLLS Сланина 80gr

29 ден

Има

29 ден

Достапност: Има SKU: 011097

Опис

BAKE ROLLS Сланина 80gr

Опис: Бејк ролс двопек со вкус на сланина

Состав: пченично брашно,палмино масло,сланина 4%,сол,шеќер.

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: