BAKE ROLLS Сол 80gr

BAKE ROLLS Сол 80gr

BAKE ROLLS Сол 80gr

29 ден

Out of stock

29 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 011102

Опис

BAKE ROLLS Сол 80gr

Опис:Бејк ролс двопек со сол

Состав: Пченично брашно,палмино масло,сол,шеќер,квасец,соино брашно.

Нето:80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Бугарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: