BADEL Рум 200ml

BADEL Рум 200ml

149 ден

Има

149 ден

Достапност: Има SKU: 023828

Опис

BADEL Рум 200ml

Oпис: Домашен рум

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: