BADEL Коњак + две чаши 0.7l

BADEL Коњак + две чаши 0.7l

BADEL Коњак + две чаши 0.7l

BADEL Коњак + две чаши 0.7l

534 ден

Има

534 ден

BADEL Коњак + две чаши 0.7l

Достапност: Има SKU: 041405

Опис

BADEL Коњак + две чаши 0.7l

Опис: BADEL Коњак – алкохолен пијалок +2 чаши.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.7l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: