BADEL Коњак 100ml

BADEL Коњак 100ml

BADEL Коњак 100ml

70 ден

Има

70 ден

BADEL Коњак 100ml

Достапност: Има SKU: 036545

Опис

BADEL Коњак 100ml

Опис: BADEL Коњак – алкохолен пијалок.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: