BACARDI Бризер зелен лимон 0.275l

BACARDI Бризер зелен лимон 0.275l

BACARDI Бризер зелен лимон 0.275l

125 ден

Out of stock

125 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 043039

Опис

BACARDI Бризер зелен лимон 0.275l

Опис: Бакарди Бризер од Зелен лимон е свеж и интересен микс од природен вкус на зелен лимон, искомбиниран со премиум рум и прочистена газирана вода

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 0.275l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: