Чаши стаклени Azur 3/1

Чаши стаклени Azur 3/1

азур чаши

Чаши стаклени Azur 3/1

140 ден

Out of stock

140 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211076

Опис

АZUR Стаклена чаша 3/1

Назив на продуктот: Чаши.

Димензии: Висина на чаша 11cm, пречник ⌀7cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: