Авокадо 1ва класа – парче (цца. 230гр)

Авокадо 1ва класа – парче (цца. 230гр)

Авокадо 1ва класа – парче (цца. 170гр)

Авокадо 1ва класа – парче (цца. 230гр)

105 ден

Има

105 ден

READY TO EAT

Достапност: Има SKU: 99133

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: