AVAKS За рерни со пумпа 500ml

AVAKS За рерни со пумпа 500ml

AVAKS За рерни со пумпа 500ml

82 ден

Има

82 ден

Достапност: Има SKU: 035466

Опис

AVAKS За рерни со пумпа 500ml

Опис: Абразивно средство за рерни со пумпа

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: