ATLANTIS Бонбониера 230gr

ATLANTIS Бонбониера 230gr

ATLANTIS Бонбониера 230gr

165 ден

Има

165 ден

ATLANTIS Бонбониера 230gr

Достапност: Има SKU: 015779

Опис

ATLANTIS Бонбониера 230gr

Опис:Бонбониера

Состав: Означено на пакувањето

Нето:230gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: