ASTERA Детска четка за заби екстра софт

ASTERA Детска четка за заби екстра софт

ASTERA Четка за заби детска екстра софт

ASTERA Детска четка за заби екстра софт


38 ден

Има


38 ден

ASTERA Четка за заби детска екстра софт

SKU: 018562
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поништи

Опис

ASTERA Детска четка за заби екстра софт

Опис: четка за заби детска екстра софт

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Бугарија

 

Дизајн

1, 2, 3, 4

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: