ASSO Сапун 100gr

ASSO Сапун 100gr

ASSO Сапун 100gr

25 ден

Има

25 ден

ASSO Сапун 100gr

Достапност: Има SKU: 011025

Опис

Опис: ASSO Сапун.

За хигиена и на нега на здрава, проблематична кожа.

Дава обилна и кремаста пена,темелно ја чисти и дезодира и ја прави кожата мека и еластична.

Клинички тестиран.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: