ASSO Крем за раце 100ml

ASSO Крем за раце 100ml

ASSO Крем за раце 100ml

ден

Out of stock

ден

ASSO Крем за раце 100ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 033974

Опис

ASSO Крем за раце 100ml

Опис: Крема за раце. Делотворен е и содржи глицерин и силиконско масло. Ги штити рацете од нечистотии и од агресивното дејствување на средствата за перење и чистење, како во домаќинството така и на работното место. Не остава масни дамки на облеката.

Нето: 100ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Р.С. Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: