AROMA Крем за лице невен 75ml

AROMA Крем за лице невен 75ml

AROMA Крем за лице невен 75ml

78 ден

Има

78 ден

AROMA Крем за лице невен 75ml

Достапност: Има SKU: 022326

Опис

AROMA Крем за лице невен 75ml

Опис: Крема за лице. Збогатена со активна состојка на органски невен кој помага за смирување и обновување на кожата. Го подобрува крвотокот и ја збогатува кожата со кисолород.

Нето: 75ml

Состав: Екстракт од невен, витамин E, про-витамин B5, пчелин восок.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: