ARIS Деграс со пумпа 800ml

ARIS Деграс со пумпа 800ml

ARIS Деграс со пумпа 800ml

122 ден

Има

122 ден

ARIS Деграс со пумпа 800ml

Достапност: Има SKU: 035400

Опис

ARIS Деграс со пумпа 800ml

Опис:Деграс со пумпа-Универзален и концентриран одмрснувач за сите видови масни и стално нечисти површини.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 800ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: