ARIEL COMPACT Mountain spring Прашок 2kg

ARIEL COMPACT Mountain spring Прашок 2kg

ARIEL COMPACT Mountain spring Прашок 2kg

385 ден

Има

385 ден

ARIEL COMPACT Mountain spring Прашок 2kg

Достапност: Има SKU: 032435

Опис

Опис:  ARIEL COMPACT MOUNT SPRING Детергент .

Детергент со пријатен мирис ,погоден за бела облека.

Има голема моќ на чистење, ги отстранува и најтврдокорните дамки, дава свежина на облеката со пријатен мирис.

Може да се користи за перење и на 30 степени. Не се препорачува за волна и свила.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2kg

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: