ARIEL COMPACT Color Прашок 4kg

ARIEL COMPACT Color Прашок 4kg

ARIEL COMPACT Color Прашок 4kg

689 ден

Има

689 ден

Достапност: Има SKU: 032441

Опис

ARIEL COMPACT Color Прашок 4kg

Опис: ARIEL COMPACT COLOR прашок.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 4kg

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: