ARIEL COMPACT Color Прашок 2kg

ARIEL COMPACT COLOR Детергент 2kg

ARIEL COMPACT Color Прашок 2kg

385 ден

Има

385 ден

ARIEL COMPACT COLOR Детергент 2kg

Достапност: Има SKU: 032436

Опис

ARIEL COMPACT COLOR Детергент 2kg

Опис: ARIEL COMPACT COLOR Детергент. Ариел Боја Комплетна ги отстранува цврстите дамки во само 1 перење, спречувајќи да избледи обоена облека, за полуавтоматски машини за перење.

Ензимската технологија на Ариел продира низ слоеви нечистотии и ги отстранува за да обезбеди беспрекорно чистење.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: