ARGETA Паштета туна 95gr

ARGETA Паштета туна 95gr

ARGETA Паштета туна 95gr

61 ден

Има
0 out of 5

61 ден

ARGETA Паштета туна 95gr

Достапност: Има SKU: 012889

Опис

ARGETA Паштета туна 95gr

Опис: ARGETA Паштета туна.
Состав: Внимателно избрани парчиња од туна жолтоперка со млечни белковини, пиперка и природни зачини.
Нето: 95 gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: