ARGETA Паштета мисиркина 95gr

ARGETA Паштета мисиркина 95gr

ARGETA Паштета мисиркина 95gr

48 ден

Има

48 ден

ARGETA Паштета мисиркина 95gr

Достапност: Има SKU: 012888

Опис

ARGETA Паштета мисиркина 95gr

Опис: ARGETA Паштета мисиркина.

Состав: Внимателно избрани парчиња месо од мисирка со белковини од млеко и соја и мешавина од благи природни зачини.

Нето: 95 gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: