ARGETA Паштета јуниор 95gr

ARGETA Паштета јуниор 95gr

ARGETA Паштета јуниор 95gr

48 ден

Има

48 ден

ARGETA Паштета јуниор 95gr

 

Достапност: Има SKU: 012883

Опис

ARGETA Паштета јуниор 95gr

Опис: ARGETA Паштета јуниор.

Состав: Без засилувачи на вкус. Без конзерванси. Без вештачки бои.Без глутен.Стерилизиран производ од месо.Содржи: вода, варено кокошкино месо 26%, растително масло, џигер и срца од кокошка 10%, млечни белковини 3%, кромид, скроб од компири, кокошкина маст, брашно од соја, готварска сол, зачини, екстракт од пиперки. Може да содржи траги од белковини од јајца.

Нето: 95 gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: