ARGETA Паштета јетрена 95gr

ARGETA Паштета јетрена 95gr

ARGETA Паштета јетрена 95gr

48 ден

Има

48 ден

ARGETA Паштета јетрена 95gr

Достапност: Има SKU: 012882

Опис

ARGETA Паштета јетрена 95gr

Опис: ARGETA Паштета јетрена.

Состав: Внимателно избрани месо и џигер од кокошка со вкусна мешавина од природни зачини и билки.

Нето: 95 gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: