ARF Deobad Средство за тоалет 750ml

ARF Deobad Средство за тоалет 750ml

ARF За купатило деобад 750ml

ARF Deobad Средство за тоалет 750ml

115 ден

Има

115 ден

ARF Deobad Средство за тоалет 750ml

Достапност: Има SKU: 039749

Опис

ARF Deobad Средство за тоалет 750ml

Опис:средство за купатило деобат

Состав:5X лесно ги отстранува бигорот, остатоците од сапун и други дамки кои може да се акумулираат во када, туш, мијалник, чешма и керамички плочки.

Нето: 750ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: