ARKO Пена за бричење 300ml

ARKO Пена за бричење 300ml

ARCO Pena za bricenje 300gr

ARKO Пена за бричење 300ml

120 ден

Има

120 ден

Достапност: Има SKU: 027835

Опис

ARKO Пена за бричење 300ml

Опис: ARCO Пена за бричење

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 300gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Турција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: