APETISIMO Тесто за пица 320gr

APETISIMO Тесто за пица 320gr

APETISIMO Тесто за пица 320gr

APETISIMO Тесто за пица 320gr

44 ден

Има

44 ден

APETISIMO Тесто за пица 320gr

Достапност: Има SKU: 049265

Опис

Опис: APETISIMO Тесто за пица.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  320gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: