AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

599 ден

Out of stock

599 ден

AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 042951

Опис

AMBRE SOLER Масло спреј F30 150ml

Опис:Масло во спреј со фактор 30

Состав: Означено на пакувањето

Нето:150ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: