AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

515 ден

Out of stock

515 ден

AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 042952

Опис

AMBRE SOLER Масло спреј Ф20 150ml

Опис: Масло во спреј со заштитен фактор 20

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 150ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: