ALPRO Напиток од кокос 1l

ALPRO Напиток од кокос 1l

ALPRO Напиток од кокос 1l

ALPRO Напиток од кокос 1l

195 ден

Out of stock

195 ден

ALPRO Напиток од кокос 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 044790

Опис

ALPRO Напиток од кокос 1l

Опис: ALPRO Напиток од кокос.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Белгија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: