ALOE VERA CLASIC Напиток 500ml

ALOE VERA CLASIC Напиток 500ml

ALOE VERA CLASIC 500ml

ALOE VERA CLASIC Напиток 500ml

96 ден

Има

96 ден

Достапност: Има SKU: 023035

Опис

ALOE VERA CLASIC 500ml

Опис: Напиток со алое вера

Состав: Изворска вода, алое вера сок и пулпа 30%, сахароза, регулатор на киселост: малинска киселина, вкус на грозје, стабилизатор калциум лактат, антиоксидант витамин Ц.

Нето: 500ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Тајван.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: