ALKALOID Варикина супер 1l

ALKALOID Варикина супер 1l

ALKALOID Варикина супер 1l

ALKALOID Варикина супер 1l

38 ден

Има

38 ден

Достапност: Има SKU: 030392

Опис

ALKALOID Варикина супер 1l

Опис: ALKALOID Варикина супер

Средство за белење, за чистење и за дезинфекција со мирис на лимон.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: