ALKALOID Пире 120gr

ALKALOID Пире 120gr

ALKALOID Пире 120gr

32 ден

Има

32 ден

Достапност: Има SKU: 037684

Опис

ALKALOID Пире 120gr

Опис: Висококвалитетни лушпи од сушен компир, за едноставна и брза подготовка на пире, јадење омилено како на детската популација, така и на возрасните.

На самото пакување се наоѓа упатство за подготовка, а сами ќе се уверите во вкусниот прилог кој за само неколку минути ќе биде подготвен за сервирање.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и темно место.

Нето: 120gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: