ALKALOID Цимет 10g

ALKALOID Цимет 10g

ALKALOID Цимет 10g

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 035643

Опис

ALKALOID Цимет 10g

Опис:Цимет-Заради пријатниот мирис кој дава одличен вкус се користи кај суво овошје, десерти,јагнешко,пилешко во топли и слатки напитоци. Може да се додаде во ладен или топол оброк.

Нето:10gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: