ALKALOID Чај од шумско овошје 20/1

ALKALOID Чај од шумско овошје 20/1

ALKALOID Чај шумско овошје

ALKALOID Чај од шумско овошје 20/1

79 ден

Има

79 ден

ALKALOID Чај од шумско овошје 20/1

Достапност: Има SKU: 011008

Опис

ALKALOID Чај од шумско овошје 20/1

Опис: чај од шумско овошје
Нето: 20 х 2gr
Состав: Мешавина од плодови од јаболко, круша, аронија, боровинка, шипка и цветови од хибискус и бозел. Вистинско уживање во вкусовите!
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: