ALKALOID Органски чај од нане 20×1.5g

ALKALOID Органски чај од нане 20×1.5g

ALKALOID Чај органски нане 20x1,5g

ALKALOID Органски чај од нане 20×1.5g

88 ден

Има

88 ден

Достапност: Има SKU: 047608

Опис

ALKALOID Органски чај од нане 20×1.5g

Опис: чај органски нане
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 20 х 1.5gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: